Kariéra

 

Hledá se ADVOKÁTNÍ KONCIPIENT; Zn.: Nadšení a pečlivost

Kdo jsme?

Jsme mladá advokátní kancelář, která si nepotrpí na korporátní manýry, a která Vám umožní rozvinout svůj právní talent a potenciál. Zakládáme si na samostatnosti, pečlivosti a precizně odvedené právní práci.

Proč k nám?

Budete dělat opravdu zajímavou práci. Hodně se toho tady naučíte, a to z většiny právních odvětví - jak klasických (občanské, obchodní, pracovní, rodinné i trestní právo), tak moderních (ochrana osobních údajů, elektronizace, kryptoměny atd.). Budete chodit k soudům i na policii, jednat s klienty, pracovat na velkých i malých kauzách (i anglicky), po zapracování si samostatně vést svoje kauzy s možností se vždy obrátit na advokáta.
Jsme zvyklí poskytovat právní služby na nejvyšší možné úrovni, a naučíme to i Vás. Hledáme člověka, který to vezme jako výzvu a skvělou přípravu k advokátním zkouškám.

Nabízíme férové ohodnocení a perspektivu

Kolik si u nás vyděláte záleží hodně na Vašich schopnostech a efektivitě. Nejsme státní správa, u nás si na sebe prostě musíme vydělat a za peníze, které nám klienti platí, jim chceme přinášet přidanou hodnotu. Dostanete fixní mzdu a k tomu odměny dle kvality a efektivity odvedené práce.
S šikovnými lidmi to myslíme vážně. Pokud se osvědčíte, budeme s Vámi rádi počítat i po advokátních zkouškách. Získáte navíc dobrou představu o tom, co to obnáší mít vlastní kancelář (a třeba se vám to jednou bude hodit :).

O osobní život nepřijdete

Nepodporujeme dlouhé vysedávání v kanceláři - to, jak jste spokojeni ve svém osobním životě, má vliv na práci, kterou odvádíte. Důležitý pro nás také není čas strávený v kanceláři, ale Vaše výsledky. Pracovní dobu si tak můžete přizpůsobit tomu, kdy Vám to myslí. A pokud zrovna nebudete mít soud nebo schůzku s klientem, klidně můžete občas pracovat i z domu.

Koho nehledáme?

Pokud bychom si nesedli, bylo by to pro obě strany pouze trápení, takže raději dopředu na rovinu říkáme, koho nehledáme:

- někoho, pro koho právo není koníček a komu se nechce u práce přemýšlet - potřebujeme právníka, který se do práce bude chtít zakousnout, hledat judikáty, články nebo vymýšlet nová řešení, ale kterému to bude pálit i mimo právní oblast;
- někoho, kdo není pečlivý, samostatný a neumí si zorganizovat vlastní práci - pustíme Vás ke všemu, na co budete stačit a na co si troufnete, na oplátku očekáváme, že si klienty vezmete za své a budete k práci přistupovat opravdu odpovědně;
- někoho kdo očekává hodně peněz za málo muziky, služební iPhone a prosklenou rohovou kancelář - raději investujeme do kvalitního člověka, a pokud se to podaří, tak třeba jednou budou i ty iPhony 🙂

A co očekáváme my (kromě výše uvedeného)?

Měli byste mít ukončené právní vzdělání v oboru právo (nebo těsně před ukončením) a schopnost komunikovat v angličtině. Pokud budete mít navíc nějakou relevantní praxi, bude to plus. Vše ostatní probereme osobně.

Pokud jste náš člověk, napište nám na: kratochvilova@ak-rk.cz