Kariéra

 

Hledá se ASISTENT / ASISTENTKA - part-time
Zn.: Hledáme druhou Hani. Najdeme?

Naše úžasná asistentka Hanka čeká přírůstek do rodiny a my proto hledáme někoho, kdo by ji zastoupil v části její náplně práce, která už bude nad její síly.

Hledáme proto od září na dobu minimálně jednoho roku někoho na spolupráci na zhruba 30 až 60 hodin měsíčně, a to ideálně na živnostenský list, popřípadě na některou z dohod. Pokud budete mít prostor se částečně zaškolit už v průběhu srpna, bude to velké plus.


Co nabízíme?

Hlavně obrovskou flexibilitu. V kanceláři a pochůzkami po Praze je třeba strávit cca 4 hodiny týdně, rozložené do jednoho až dvou dnů. Zbytek práce si budete moci udělat odkudkoli. Na druhou stranu máme zázemí v příjemné rodinné budově na Praze 5 Zlíchově, a pokud budete chtít být tady a udělat si tu v klidu ještě další práci, není problém.

Fajn kolektiv. Není nás tu moc, máme všichni malé děti, takže se potkáváme jen párkrát do týdne. Ale máme svou práci rádi, chováme se k sobě hezky, a taky respektujeme svoje osobní životy.

Fér odměnu. Odměňováni budete podle odpracovaných hodin. Takže tu nemusíte sedět, když zrovna nebude do čeho píchnout a pak v jiném týdnu dělat zdarma přesčasy.

Co bude Vaší náplní práce? Zakládání spisů, zpracování pošty, asistence při schůzkách v kanceláři, tisk a scanování dokumentů, příprava jednoduchých právních dokumentů, příprava podkladů pro účetní, pochůzky - nahlížení do spisu, katastr atd., nákupy kancelářských potřeb, úklid kanceláře, zajištění potřebných oprav v kanceláři s dodavateli a další administrativní a podobné činnosti podle potřeby.


Pro koho je pozice vhodná?

Pro někoho, kdo je samostatný, pečlivý, má výborné organizační a komunikační schopnosti a o práci přemýšlí. Sama mám také malé děti a potřebuji tedy k sobě někoho, koho nezaskočí, když mu zadám plno úkolů do Asany, když zrovna nebudu moct spát, a rychle se v tom zorientuje, nebo se nebude bát vzít telefon a ujasnit si, co jsou priority. Kdo se nebude bát ozvat se, že jsem ještě nezkontrolovala něco, co měl zadané, když to bude hořet, nebo když mu něco nebude dávat smysl. Nebo rovnou klidně navrhne, jak to dělat líp.

Pro někoho, kdo je v pohodě s počítačem a informačními systémy. Nepotřebujeme žádného IT experta, ale pokud máte problémy i s formátováním ve wordu, tak to asi neklapne. Používáme Toggl pro vykazování práce, Asanu na organizaci a Google disk pro dokumenty, takže pokud máte s těmito prostředími zkušenosti, bude to plus.

Zájemci prosím pište na hr@ak-rk.cz a budu se těšit, že se potkáme osobně 🙂 Jana