Kariéra

 

Hledáme ASISTENTA / ASISTENTKU - part-time - 90% home office

Pro naši advokátní kancelář hledáme od prosince někoho na spolupráci na cca 20 hodin měsíčně, a to ideálně na živnostenský list, popřípadě na dohodu o provedení práce, s tím, že zaškolení by začalo už v listopadu.

CO NABÍZÍME?

Hlavně obrovskou flexibilitu. Velká výhoda je, že naprostou většinu práce můžete udělat z domu. Jednou měsíčně bysme se vždy potkali v Praze - Stodůlkách maximálně na 2 hodiny, aby se udělalo to, co nejde jinak než fyzicky. Kdy si úkoly uděláte, je taky úplně na Vás. Občas sice potřebujeme něco do druhého dne, ale jestli na to sednete ráno, odpoledne nebo večer je nám jedno.

Fajn kolegyně. Budeme sice spolupracovat hlavně na dálku, ale i tak (nebo možná tím spíš?) je prima komunikovat s lidmi, kteří místo rozčilování se nad problémy raději uvažují, jak je příště vyřešit líp. Na právníky jsme, myslím, docela normální, nepotrpíme si na nějaké oficiality a nedíváme se na nikoho spatra.

Vás i Vaší práce si budeme opravdu vážit. U nás nebudete dělat “jen” administrativu. Protože si ještě moc dobře pamatujeme dobu, kdy jsme si tyhle věci dělaly samy, moc dobře víme, co to obnáší a že díky tomu, že vy se staráte o techikálie, my máme volnější ruce na odbornou práci. Je tak jasné, že všechny úspěchy a výhry, kterých dosáhneme pro klienty, jsou i Vaše zásluha !

Fér odměnu. Odměňováni budete podle odpracovaných hodin.


CO BUDETE DĚLAT?

Vaším úkolem bude zpracovávat poštu, připravovat podklady pro účetní, fakturace, příprava dokumentů pro ověřování podpisů, zakládání spisů pro klienty, příprava jednodušších přípisů na soud, telefonická a e-mailová komunikace se soudy, dodavateli a klienty, nákupy kancelářských potřeb a další podpůrné a administrativní činnosti podle potřeby.


PRO KOHO JE POZICE VHODNÁ?

Pro někoho, kdo je samostatný, pečlivý, má výborné organizační a komunikační schopnosti a o práci přemýšlí. S ohledem na to, kolik se toho bude dělat z domu, potřebujeme někoho hodně zodpovědného, koho nebudeme muset popohánět a kdo se ozve, když se u něčeho zadrhne. Kdo se rychle zorientuje v zadaných úkolech nebo se nebude bát vzít telefon a ujasnit si, co jsou priority. Kdo se nebude bát ozvat se, že jsem ještě nezkontrolovala něco, co měl zadané, když to bude hořet, nebo když mu něco nebude dávat
smysl. Nebo rovnou klidně navrhne, jak to dělat líp.

Pro někoho, kdo se nezalekne různých softwarů, se kterými pracujeme. Používáme Google Workspace pro práci s dokumenty, datovku, Asanu na organizaci práce, Toggl pro vykazování a Superfakturu na fakturaci. Pokud budete mít s některými zkušenost, bude to velká výhoda. Pro někoho, kdo má rád lidi, a být na ostatní milý je jeho druhá přirozenost. Pokud s nimi navíc budete schopni komunikovat i v angličtině, bude to velké plus.


Pokud Vám přijde, že by to mohlo být něco pro Vás, napište mi na hr@ak-rk.cz a budu se těšit, že se poznáme osobně nebo na videocallu :-). 
Nezapomeňte zmínit, pokud máte nějaké zkušenosti z podobné oblasti. Znalost datovky, Google Workspace, zkušenosti s účetnictvím nebo s komunikací s klienty a další relevantní praxe budou plus !