Kariéra

 

Hledá se ASISTENT / ASISTENTKA - part-time
Zn.: Hledáme srdce pro naši advokátní kancelář !

Kdo jsme a koho hledáme?

Jsme mladá advokátní kancelář, která hledá asistenta/ku na částečný úvazek. Hledáme člověka samostatného, pečlivého (protože sami jsme puntičkáři), který se nelekne našeho lehce start-upového prostředí a který bude ochoten o práci přemýšlet, nastavovat procesy, hledat stále lepší a lepší řešení, jak dodat klientům právní služby kvalitně a moderně. Zároveň chceme člověka, který má rád lidi a bude na ně milý. Pokud s nimi budete schopni komunikovat i v angličtině, bude to velké plus.

Proč k nám?

Na právníky jsme, myslím, docela normální. Mezi sebou si nepotrpíme na oficiality, nebereme se příliš vážně a rádi se občas potkáme i mimo práci. Věříme, že když máte s někým trávit podstatnou část svého času, měli byste si rozumět.
Skloubíte to i s rodinným životem. Když bude schůzka s klientem, tak kávu samozřejmě z domu nepřipravíte, ale jinak je nám v zásadě jedno kdy a odkud si práci uděláte. Úvazek bychom potřebovali někde mezi 0.5 a 0.75.
Vaší práce si budeme opravdu vážit. U nás nebudete dělat “jen” administrativu. Protože jsme ji doteď řešili všichni, moc dobře víme, co obnáší, a že díky tomu, že si ji statečně vezmete na svá bedra, my máme volnější ruce na odbornou práci. Je tak jasné, že všechny úspěchy a výhry, kterých dosáhneme pro klienty, jsou i Vaše zásluha !

Co budete dělat?

Vítat klienty, brát telefony, psát maily, vařit kávu, zpracovávat poštu, chystat podklady pro účetní, dělat nákupy, zakládat spisy, pracovat s našimi informačními systémy (takže bude fajn, když nebudete úplný technický antitalent), a obstarávat pochůzky. A hlavně - šířit dobrou náladu :-).
Pokud Vám přijde, že by to mohlo být něco pro Vás, napište mi na kratochvilova@ak-rk.cz a můžeme se potkat nad kávou a probrat podrobnosti. Nezapomeňte zmínit, pokud máte nějaké zkušenosti z podobné oblasti. Znalost datovky, zkušenosti s komunikací s klienty, a další relevantní praxe jsou plus !